Maszt radiotelekomunikacyjny w Sztutowie cd.


Zamieszczamy kolejne pismo Wójta Gminy Sztutowo skierowane do Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim.

Link do poprzedniego wpisu dot. budowy masztu w Sztutowie =>

Okoliczni mieszkańcy są zaniepokojeni rozwojem sytuacji dotyczącej powstającej inwestycji.

Jak widać po kolejnym piśmie nasz Wójt oraz Radni Sztutowa wspólnie działają na rzecz mieszkańców i starają się zablokować „niechcianą” budowlę. Tutaj szczególne podziękowania dla radnych: Pana Piotra Szlendaka i Pana Andrzeja Szymańskiego, którzy szczególnie angażują się w działania polegające na zablokowaniu inwestycji, zgodnie z wolą i interesem większości mieszkańców Sztutowa.

Pamiętamy, że sytuację obiecał osobiście monitorować radny: Pan Arkadiusz Walczyk, niestety w dniu dzisiejszym złożył mandat Radnego, przez co zabraknie go podczas trwającej batalii.

W rozwinięciu przedstawiamy mapkę lokalizacji masztu.

 

 • 28 maja 2020

  Po co ta strona jak Gregor sam sobie dodaje plusy, a innym minusy i robi propagandę dla swojego chlebodawcy. Może liczy na premię i dyplom

  1
  3
  Odpowiedz
  • 28 maja 2020

   Kolejny komentarz nie na temat, ale odpowiem na niego, aby wytłumaczyć komentującemu/komentującej podstawową wiedzę, której ze szkoły niestety nie wyniósł/a.
   Żaden wpis informacyjny nie chwali Gminy, jak i jej nie neguje. Są to suche informacje pozbawione moich własnych komentarzy do wydarzeń. Gdzie kolega/koleżanka wyczytał o propagandzie?
   Prowadzę działalność gospodarczą, odprowadzam podatki i opłacam ZUS oraz nie mam żadnej umowy z naszą Gminą. O jakiego chlebodawcę Ci chodzi?
   Plusy i minusy są dla innych czytelników, więc może Ci, co czytają twoje upierdliwe komentarze, które nigdy nie dotyczą tematu, a jedynie są typowym hejtem w stylu troli internetowych raczej nie popierają Twoich wypocin.
   Po co ta strona? Już pisałem, że jest to portal informacyjny, a jak chcesz to załóż sobie sam/sama forum dyskusyjne i tam możecie sobie obrzucać błotem, kogo tylko chcecie.
   Moja prośba abyś przestał/przestała z uporem maniaka utwierdzać czytelników, że nie rozumiesz podstawowych rzeczy i robisz tym samym z siebie ofiarę systemu polskiej edukacji. W życiu Ci się nie powiodło i masz z tym duży problem, ale proszę nie wylewaj swoich frustracji na innych. Wysnuwasz swoje teorie spiskowe niczym Komisja Smoleńska. Jak masz problemy życiowe to zawsze możesz udać się do GOPS-u. Dostaniesz ryż, makaron itp. Niestety wiedzy ani inteligencji tam nie dostaniesz.
   Na koniec postaw sobie pytania?
   Co sobą reprezentujesz? Jak odbierają Cię inni? Co wnosisz do naszej małej społeczności?
   I najważniejsze: dlaczego czujesz się niepotrzebny/niepotrzebna i odrzucony/odrzucona?
   PS. Kolejne twoje komentarze „osobiste wycieczki” skierowane do mnie osobiście będą blokowane bez podania przyczyny oraz informacji, że w ogóle raczyłeś je „spłodzić”.

   4
   1
   Odpowiedz
 • 25 maja 2020

  Gregory napisz następny żałosny elaborat bo doszedl kolejny minus do twojego komentarza.

  2
  10
  Odpowiedz
  • 25 maja 2020

   Kolejna prostacka zaczepka, której nie mam już nawet ochoty komentować.

   9
   2
   Odpowiedz
 • 20 maja 2020

  Zablokowałem komentarz, który był skierowany personalnie do mnie i nie miał nic wspólnego z tematem.
  Był chamski i impertynencki, napisany zapewne przez kogoś, komu się w życiu ewidentnie nie powiodło oraz czerpie on całymi garściami z tego, co mu polski rząd rzuci, gdyż uczciwa praca wyrządziłaby mu krzywdę.
  Pozdrawiam autora i życzę dalszych sukcesów w nadstawianiu garści, karku i co tam jeszcze lubi.

  14
  4
  Odpowiedz
 • 19 maja 2020

  Nie zabraknie, nie zabraknie ponieważ można w tą sprawę angażować się jako mieszkaniec. Panie redaktorze nie złożyłem jeszcze mandatu na piśmie więc nie ciesz się za wczasu. Wieża jest planowana w moim okręgu wyborczym więc napewno będę się interesował ta sprawa. A jeśli już pisze Pan, ze obiecałem to obietnic dotrzymuje i proszę zapytać Pana Andrzeja i Pana Piotra czy nie wydzwanialem w tej sprawie.

  5
  4
  Odpowiedz
  • 19 maja 2020

   Panie Arku, cieszę się, że będzie Pan brał czynny udział w dalszej walce w imię dobra społecznego.
   Wspomniałem tylko o tym, co widziałem na nagraniu z sesji Rady Gminy.
   Życzę, aby zaowocowało to rozwiązaniem zgodnym z wolą większości mieszkańców.
   Cieszę się, że w naszej Gminie są radni pełni zapału społecznego, gdyż takiej właśnie postawy oczekują od nich wyborcy.

   13
   5
   Odpowiedz
   • 21 maja 2020

    Proszę Państwa, nie rozumiem tych w dwóch „łapek w dół”.
    W komentarzu powyżej, który jest odpowiedzią na komentarz radnego Pana Arkadiusza Walczyka napisałem, że ja osobiście jestem zadowolony, że więcej naszych radnych podziela opinię społeczeństwa i angażuje się w życie społeczne i działalność zgodnie z obejmowaną funkcją.
    Jest to postawa dokładnie taka, jakiej oczekujemy po osobie pełniącej funkcję radnego gminy.
    Pomimo mojego zadowolenia z rozwoju sytuacji odnośnie masztu w Sztutowie, ktoś zaznacza „łapkę w dół”
    Takiego toku rozumowania tych osób nie jestem w stanie pojąć, gdyż z tego wynika, że poparliby mnie gdybym zaczął szykanować radnych, gminę, wójta itp. Portal ten został stworzony z myślą o informacji, a nie do hejtowania wszystkiego dookoła. Czy w naszym małym społeczeństwie wszystko musi być na „NIE”.
    Zastanówmy się wspólnie gdzie mieszkamy? Jakimi ludźmi jesteśmy otoczeni oraz do czego zmierzamy? Wniosek nasuwa się jeden, że jesteśmy społeczeństwem wiecznie niezadowolonym z wszystkiego, co nas otacza. Nasze frustracje wylewamy na wszystkich dookoła nie zważając na negatywne tego skutki. Tak postępując w naszej gminie nigdy nie będzie dobrze, gdyż zamiast wypracowywać wspólne rozwiązania problemów, będziemy się nawzajem obarczać winą za niepowodzenia.
    Dla mnie osobiście to, co dzieje się „na górze” władzy ma zasadnicze przełożenie „na dół” na naszą małą społeczność. Jest to sytuacja przykra, żenująca i jednocześnie dla nie wstydliwa.

    11
    4
    Odpowiedz
Twój adres IP to:   44.222.64.76
Twój HOST to:   ec2-44-222-64-76.compute-1.amazonaws.com

 

Dodaj komentarz

Pola wymagane, sa oznaczone symbolem *

*

code