Zapraszamy na Charytatywny Festyn rodzinny dla Kacperka wojownika


20 lipca to jest najbliższy piątek zapraszamy od godziny 15:30 na Charytatywny Festyn rodzinny dla Kacperka wojownika.

Kacper w chwili obecnej jest w szpitalu i dzielnie walczy o to by stan jego zdrowia umożliwił mu transport do Niemiec i rozpoczęcie leczenia.

Potrzeby są jeszcze ogromne ale na pewno damy radę. W organizację festynu włączyło się bardzo wiele osób. Myślę, że wiele się nie pomylę gdy zaryzykuję, ze około 100 osób i dzięki temu mamy wiele atrakcji.

Będzie otwarty turniej Beach Soccera, każdy będzie mógł się nauczyć tej widowiskowej gry w piłkę nożną i zmierzyć się z innymi. Będą liczne licytacje od voucherów na zabiegi kosmetyczne i SPA, pobytów turystycznych, treningów, basenów, parków rozrywki po takie ekstremalne jak skok na bungee czy przejazd bardzo szybką łodzią motorową lub lot szybowcem. Mamy także na licytację liczne gadżety z autografami znanych osobistości.  Będzie okazja spróbować lokalnych przysmaków, a także tradycyjnie pysznej grochówki, potraw z grilla i różnych słodkości. Dla dzieciaków będą konkursy na scenie, a dla wszystkich od 19:30 dyskoteka pod chmurką. Wszystko w tonie wspaniałej wspólnej zabawy.

Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na leczenie Kacpra, który jako jedyny w Polsce choruje na nowotwór tkanek miękkich i żeby przeżyć musi jechać na drogie leczenie do Niemiec.

Serdecznie zapraszamy

 
Twój adres IP to:   44.222.64.76
Twój HOST to:   ec2-44-222-64-76.compute-1.amazonaws.com

 

Dodaj komentarz

Pola wymagane, sa oznaczone symbolem *

*

code