2 Piknik Rodzinny „Na Zdrowie” w Szkole Podstawowej w Sztutowie


Serdecznie zapraszamy do Sztutowa na II Piknik Rodzinny „Na zdrowie”. Szkoła organizuje go z ogromnym wsparciem rodziców  oraz lokalnego środowiska. Piknik planowany jest w budynku szkoły, ale będą również atrakcje zaplanowane na terenie zielonym.

Każdy, kto nas odwiedzi będzie mógł spróbować pysznych potraw przygotowanych przez rodziców oraz kuchnię szkolną. Będzie zupa krem ziemniaczano-cebulowa i z soczewicy, sandacz pieczony, bezmięsne leczo, chleb z różnymi pastami, tarta ze szpinakiem, naleśniki z twarogiem, pierogi z jabłkami. Będą koktajle owocowe i owocowo-warzywne,  świeże owoce i warzywa do pochrupania. Będą marchewkowe ciasta, ciasteczka owsiane i zapewne jeszcze inne pyszne niespodzianki.

Przygotowaliśmy liczne atrakcje dla gości. Zaprosiliśmy ETER-MED, na stanowisku którego będzie można skorzystać z profesjonalnego analizatora składu ciała – zmierzyć poziom tłuszczu, tkanki mięśniowej, sprawdzić swoje BMI, uzyskać wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia.

Każdy będzie mógł skorzystać z licznych gier i zabaw sprawnościowych, pograć, poćwiczyć. Dla najmłodszych otworzymy salę z hiperblokami oraz dywanem interaktywnym.

Zmęczeni będą mogli odpocząć przy książkach o tematyce kulinarnej, których wystawę przygotowała szkolna biblioteka.

Będzie ognisko (przy sali gimnastycznej), liczne atrakcje i niespodzianki.

Warto być z nami.

Zapraszam do szkoły w Sztutowie  i z góry dziękuję sponsorom, którzy wspierają zdrowy tryb życia – ruch, aktywność  oraz zdrowe odżywianie. W tym roku są to przede wszystkim: Port Gdynia, ETER-MED oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Maluta i niezawodnie rodzice, dziadkowie uczniów szkoły.

 
Twój adres IP to:   44.222.64.76
Twój HOST to:   ec2-44-222-64-76.compute-1.amazonaws.com

 

Dodaj komentarz

Pola wymagane, sa oznaczone symbolem *

*

code