Droga 501 – kolejny rok bez remontu


Niestety jak wynika z pisma przesłanego w październiku ubiegłego roku z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego do Wójta Gminy Sztutowo, w roku bieżącym również nie przewidziano środków na remont drogi nr 501 przebiegającej na terenie naszej gminy.

Być może gruntowny remont nastąpi po zakończeniu prac przy przekopie Mierzei Wiślanej, ale co już wiadomo remont owej drogi nie jest przewidziany przy okazji tegoż przekopu.

 

 • 27 stycznia 2020

  Wyślij białego gołębia z zaproszeniem na znak pokoju 😉

  3
  2
  Odpowiedz
  • 27 stycznia 2020

   Mam człowieka od gołębi 🙂 zapytam! 🙂 Ale tak poważnie to szkoda mojego czasu na prośby. Nie będę z siebie jeszcze większego wariata robił 🙂 ten poziom który osiągnąłem wystarczy! Lepiej zająć się rodziną i pomocą innym potrzebującym.

   4
   2
   Odpowiedz
 • 27 stycznia 2020

  Dziś oglądałam wywiad z Panem Owsińskim, opowiadał on o Światowym Dniu Holokaustu…zrobił dobre wrażenie wykształconego i elokwentnego człowieka. To jak opisuje go sztutowo.com…aż się wierzyć nie chce że mogą mu zarzucać aż taką niekompetencje…a Pan Rudziński? Jest jak ta zabawna postać z kreskówki pt. Blok Ekipa – Rudy hehe. Wszystkiego dobrego dla obu Panów

  7
  2
  Odpowiedz
 • 27 stycznia 2020

  To raczej nie o strach chodzi kogoś przed kimś…ale o brak chęci spojrzenia w oczy, uściśnięcia dłoni i rozmowy. Po co to robić …jak można siedzieć za klawiaturą i szukać na ludzi artykułów i paragrafów…

  3
  2
  Odpowiedz
 • 27 stycznia 2020

  Może pomogą egzorcyzmy u księdza proboszcza? Przydało by się pomodlić też za całą Radę Gminy, zdrowie dla wójta i wszystkich parafian żywych i umarłych.

  3
  2
  Odpowiedz
  • 27 stycznia 2020

   Dobry pomysł! Poproszę księdza i o te intencje. Może to coś pomoże! Dam znać jak ustalę termin.

   3
   1
   Odpowiedz
 • 27 stycznia 2020

  Jak to przeczytałem, mało się gorącą herbatką nie oblałem… Szacun!

  3
  2
  Odpowiedz
 • 27 stycznia 2020

  Odbyło się lecz byłem sam. Nie wiem czemu Igor nie skorzystał z zaproszenia, może przesłanki prywatne (podejrzewam, że boi się mnie) i chyba brak kultury. Bo skoro zaprasza się kogoś kilkukrotnie na spotkanie to wypadałoby wreszcie się zjawić albo chociaż powiedzieć „Nie” i jakoś uzasadnić. Igor spotkany pod sklepem Sztutowskim zapytany czy przyjdzie odpowiedział: „Zapraszać to sobie możesz”. Pozostaje jedynie modlitwa. Wkrótce zamówię mszę z intencją o zdrowie i mądrość w podejmowaniu decyzji w życiu prywatnym i służbowym.

  5
  2
  Odpowiedz
 • 26 stycznia 2020

  Czy na plaży w Sztutowie odbyło się zapowiadane morsowanie?

  3
  2
  Odpowiedz
 • 25 stycznia 2020

  I doborze że remontów nie będzie bo ta droga wymaga PRZEBUDOWY i to nie tylko w Sztutowie.

  3
  2
  Odpowiedz
 • 24 stycznia 2020

  Zimo, zimo gdzie jesteś?! Wszyscy na ciebie czekają! Podobno już ktoś nawet cię widział! W ostatni piątek o poranku jadąc do pracy jak zawsze włączyłem Program Trzeci Polskiego Radia. Jak co piątek audycje prowadził wspaniały redaktor Mann, a swoje wejście na antenę zaczął od lat tą samą piosenką Hot Blood- Soul Dracula. Jadąc autem i słuchając Draculi nie widziałem w godzinach 6:00 – 6:25 żadnej piaskarki na drodze nr 501, która jest głównym ciągiem komunikacyjnym pomiędzy Mierzeją Wiślaną a miastem powiatowym powiatu nowodworskiego. Będąc także użytkownikiem dróg naszej wspaniałej gminy wiem, że ta droga ma priorytet w odśnieżaniu… Ale zadać należy sobie jednak pytanie, jakie odśnieżanie?! Czego?! Gdy wzeszło słońce oszronienie szosy momentalnie ustało i drogi były już bezpieczne. Codziennie robię średnio 30 km po drogach naszej wspaniałej gminy i nie widziałem żadnej stłuczki ani wypadku zagrażającego życiu. Kierowcy jeździli z prędkością dostosowaną do warunków drogowo-pogodowych. Na zimę czekam już od dłuższego czasu, ponieważ będąc morsem temperatura jest zbyt wysoka i nie ma frajdy z kąpieli morskich w naszym gorącym Bałtyku. Zapraszałem Cię Igorze na kawę, ale może się boisz, bo kawa z reguły jest ciepła, dlatego tym razem zapraszam Cię na morsowanie. Jestem ratownikiem-ochotnikiem w Brzegowej Stacji Ratowniczej SAR, dlatego nic złego przy moim boku Ci się nie stanie. Jak będziesz czuł się niebezpiecznie mogę Ci podać swoją dłoń i razem wejdziemy do wody. Taki zimny reset może wpłynie wreszcie na twoje pozytywne działania na rzecz naszej kochanej gminy! Bo twoje treści udostępniane na stronie stają się już nudne… I męczące! Od momentu, kiedy udostępniłem swój pierwszy wpis na portalu społecznościowym wiele ludzi mnie zaczepia i gratuluje odwagi i tego, że wreszcie ktoś powiedział Ci NIE. Ciekawe, że żaden komentarz mówiący NIE, nie znajduje się na Twojej stronie. Aaaaa, bym zapomniał! A jeśli chodzi o remont drogi! Uważam, że na remont drogi jest za wcześnie. Najpierw musi zakończyć się przekop i wiele inwestycji, które są na około nas realizowane. Czytaj: przekop, parking, nowe budynki np. w centrum Sztutowa, może uda się wyremontować chodniki, drogi w gminie i wiele, wiele innych rzeczy… Dlatego proszę nie wprowadzaj kolejny raz w błąd czytelnika, nie odgrzewaj starych spraw tylko zajmij się czymś dobrym dla naszej kochanej gminy. Na morsowanie zapraszam w niedzielę o godzinie 12:00, główne wejście nr 60. Jeśli Ci nie pasuje dać znać, dopasuje się. PEACE and LOVE!!!

  18
  13
  Odpowiedz
Twój adres IP to:   44.222.64.76
Twój HOST to:   ec2-44-222-64-76.compute-1.amazonaws.com

 

Dodaj komentarz

Pola wymagane, sa oznaczone symbolem *

*

code