INFORMACJA – oświadczenie


Pragnę Państwa poinformować, że od dnia dzisiejszego blokowane będą wszystkie komentarze kierowane bezpośrednio do mnie.

Proszę również o komentarze odnoszące się do wpisu. Wszelkie komentarze nie na temat lub kierowane do innych osób również będą blokowane. Jeżeli ktoś ma potrzebę kierowania swoich wywodów względem konkretnych osób to proszę do tej osoby napisać maila.

Szkoda mi mojego cennego czasu na odpisywanie za każdym razem, a portal informacyjny nie jest Hyde Parkiem. Do tego typu działań są stworzone fora internetowe.

Proszę sobie założyć temat np. o mnie, moim portalu, czy też o kimś innym i wyżywać się do woli. Pisząc zza klawiatury anonimowo niektórzy pragną się dowartościowywać, co może jest budujące dla nich samych, ale niestety zabiera mi mój cenny czas, gdyż muszę się ustosunkowywać do wypocin jakieś anonimowego frustrata.

Pamiętajcie – frustracja w świecie anonimowości stwarza fikcję bytu, to życie jest rzeczywistością, w której co niektórzy nie umieją się odnaleźć. Nie chcę być dla tych osób światełkiem w tunelu i wolę swój cenny czas poświęcić na przyjemności oraz pomoc małżonce w obowiązkach domowych.

Pozdrawiam Grzegorz Maćkowski – administrator

 
Twój adres IP to:   3.227.240.72
Twój HOST to:   ec2-3-227-240-72.compute-1.amazonaws.com

 

Dodaj komentarz

Pola wymagane, sa oznaczone symbolem *

*

code