SONDY ws. stanu wyjątkowego i wyborów prezydenckich


Bardzo mi przykro, ale baza danych na serwerze, która zliczała Państwa głosy uległa uszkodzeniu.

Na chwilę obecną przyczyny są mi nieznane i raczej nie zamierzam ich dochodzić, gdyż szkoda mi mojego czasu na coś, co nie ma kompletnie wpływu na podejmowane na najwyższych szczeblach czynności.

Czy w naszym kraju zostanie wprowadzony stan wyjątkowy oraz czy odbędą się wybory prezydenckie i tak ostateczną decyzję podejmie nasz rząd.

Jak udowodniono nam niejednokrotnie i to nie tylko za panowania obecnej władzy głos społeczeństwa liczy się zawsze dla opozycji, a rządy tego kraju podejmują własne, nie zawsze mądre decyzje.

Pozdrawiam i przepraszam czytelników za zaistniałą sytuację – Grzegorz Maćkowski

 

 • 3 kwietnia 2020

  Wyniki były nie po myśli programowej Pana Grzegorza i skasował sondę. Tak działają wyznawcy PO i TVN24.

  4
  10
  Odpowiedz
  • 3 kwietnia 2020

   Ponownie czytam „buraczane” zaczepki. To nie to miejsce i nie ten portal.

   Dnia wczorajszego na serwerach w kraju były problemy bazodanowe, nie wiem czy były wynikiem przeciążeń, czy też próbą jakiegoś ataku hakerskiego.
   Zaobserwowałem ten fakt na kilku serwerach, przez co musiałem np. na kontach mailowych moich klientów pozmieniać hasła dostępowe. Usunąłem również sondę gdyż całkowicie uległa uszkodzeniu i nie byłem w stanie jej naprawić, za co przeprosiłem.

   Jak pisałem wcześniej, to rząd podejmie ostateczną decyzję i jakiekolwiek wyniki, czy to naszej sondy czy też pikiet na ulicach niczego nie zmienią. Dlatego nie bardzo interesował mnie wynik, a zamieściłem tą sondę w celach czysto informacyjnych-poznawczych.
   Gdybym chciał, aby wyniki były po mojej myśli to tak bym uczynił, w końcu to ja kreuję rzeczywistość na moim portalu.

   Nie czytałeś ze zrozumieniem poprzedniego mojego komentarza oraz nie wyciągnąłeś wniosków z faktu, że to ja tworzę od podstaw ten serwis jak również nie dotarły do ciebie moje przeprosiny.
   Wnioskuję, że percepcja nie pozwala Ci posklejać wątków, ale to nie moja wina. Pewnie się taki urodziłeś a mając okazję wynieść coś ze szkoły zaprzepaściłeś tą szansę. No, ale nie moją rolą jest teraz kształtowanie Ciebie na mądrego i wartościowego dla tego kraju obywatela.
   Jak również, pochwaliłeś się, że jesteś z elektoratu ludzi popierających rząd oderwany od rzeczywistości oraz z uporem maniaka próbujesz mnie atakować.

   Nie zgłosiłeś się do pomocy w ramach wolontariatu, wolisz dalej siedzieć przed komputerem i przyjmować postawę roszczeniową.
   Może nadeszła pora dać coś od siebie. Np. pracować, płacić podatki, płacić ZUS oraz pomóc nieodpłatnie naszej małej społeczności w tym trudnym dla kraju i świata okresie.

   PS.
   Moja odpowiedź do komentarza to tylko logiczny ciąg wniosków wyciągniętych z Twojego wpisu. Przepraszam za mój zawiły jak na twój poziom rozumowania język, ale nie tylko Ty czytasz komentarze na tym portalu.

   11
   3
   Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020

  Czy te wyniki to Prima aprilis?

  Odpowiedz
Twój adres IP to:   44.210.77.73
Twój HOST to:   ec2-44-210-77-73.compute-1.amazonaws.com

 

Dodaj komentarz

Pola wymagane, sa oznaczone symbolem *

*

code